CLV (City Light Vitrina, CityLight)

Formát: 118,5 x 175 cm

 

CLV nebo také CityLight je nosič venkovní reklamy samostatně stojící převážně v centrech velkých měst, na zastávkách MHD, v podchodech nebo na nástupištích. Reklamní plocha je prosvětlená a obsahuje plakát chráněný bezpečnostním sklem. Je ideální volbou pro oslovení zákazníků jak za světla tak i za tmy.

 

CLV Rotunda - Reklamní nosiše po Praze

Rotundy jsou moderní prosvětlené reklamní nosiče. Jsou obdobou klasických CLV a nacházejí se na 25 nejprestižnějších adresách historického centra Prahy a místech s nejvyšší frekvencí pohybu osob. Rotunda může obsahovat až čtyři plakáty o stejných rozměrech jako CLV.

 

Reklama v metru

Hlavní reklamní plochy, které můžete nalézt v metru města Prahy, jsou reklamní nosiče typu CLV. CLV jsou rozmístěny jak u zastávek metra, tak také u vchodů a východů z metra. Pražským metrem se denně přemístí více než 1.000.000 cestujících a to z metra činí ideální místo pro reklamu na které spočine zrak všech cestujících. Navíc prosvětlená reklamní plocha, kterou CLV (CityLight) poskytuje, zařídí vždy dobrou čitelnost a viditelnost reklamy v ní.

 

Reklamní plochy k pronájmu

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Kontaktujte nás chcete-li bližší informace nebo poptávku přímo na míru pro Vás.

*Nepovinný údaj